Invisalign - jasná alternatíva k kovovým ramenám

Invisalign - jasná alternatíva k kovovým ramenám

Ak ste mali vždy zúbkované zuby, ale z jedného alebo iného dôvodu ste nemali tradičné príchytky a teraz ste nakoniec pripravení urobiť niečo s tým, zvážte Invisalign, aby narovnal vaše zuby. Alebo ste mali tepláky ako dospievajúci, ale teraz sa vaše zuby začínajú unášať späť do svojej staršej pozície.

Mnoho profesionálov sa obracia na Invisalign, aby im dalo taký veľký úsmev, že vždy chceli, ale nevytvára to, aby vyzerali ako dieťa, ktoré sa práve začínalo. Čeliť; tradičné priečky s mnohými farebnými gumičkami a lesklý plechový úsmev jednoducho nevyzerajú veľmi profesionálne. Vo svete, kde vyzerá rozdiel medzi získaním propagácie a pravdepodobne stratou vašej práce, musíte byť opatrný. Invisalign je úplne nepoznateľný nikomu, ale svojim vlastným. Úplne jasné, zuby budú narovnávané a nikto nebude múdrejší.

Invisalign sa skladá z niekoľkých zarovnávačov, ktoré sú krištáľovo čisté a zvyčajne vyrobené pre vaše zuby. Sú veľmi pohodlné a zvyčajne ľahko odstrániť po trochu tréningu. Požiadajte svojho zubného lekára o akékoľvek tipy na odstránenie, hneď ako umiestnite prvý zarovnávač na miesto, než opustíte kanceláriu.

Invisalign má mnoho výhod, okrem kozmetických, oproti tradičným závesom. Pretože môžu byť odstránené, čistenie zubov je oveľa jednoduchšie. S tradičnými závorami nemôžete úplne zuby zubami a koniec spoliehať sa na prepláchnutie vody medzi zubami a zubami, aby ste ich dostali čo najčistejšie. Dokonca aj kefovanie po každom jedle môže ešte viesť k ochoreniu ďasien s tradičnými závesmi. Jednoducho odstráňte zarovnávaciu páčku Invisalign a očistite zuby. Musíte odstrániť zarovnávač, keď budete jesť, takže kefovanie po jedle sa jednoducho stane rutinou.

Invisalign zarovnávače sú vypnuté približne každé dva týždne. Každý zarovnávač je iný a pracuje rôznymi spôsobmi, aby čo najrýchlejšie a čo najefektívnejšie priviedol zuby. Musíte ich nosiť tak, ako je to špecifikované, alebo vaša liečba bude veľmi spomalená. Avšak ďalším prínosom pre šnúry Invisalign je to, že máte jedinečnú príležitosť zúčastniť sa, môžete ich vyzdvihnúť na niekoľko hodín, čo potrebujete.

Invisalign Teen je skvelý spôsob, ako váš dospievajúci získať zuby narovnané bez toho, aby ich vyčerpali jeho rovesníci. Ak chcete pomôcť uistiť sa, že váš dospievajúci nosí ich zarovnávače, ktoré potrebujú, prichádzajú s indikátorom Blue Dot Wear, ktorý by mal vymiznúť počas dvoch týždňov. To rodičom uľahčuje sledovanie času, ktorý ich dospievajúci vkladá do vyrovnávania zubov. Máte strach, že váš dospievajúci stratí jasné zarovnávače? Nebojte sa, Invisalign obsahuje 6 náhradných zarovnávačov, ktoré vám uľahčia vašu myseľ. Mnohé kancelárie uvádzajú, že dospievajúci sú dokonca viac zodpovední a zodpovední ako väčšina dospelých pacientov.

Ak uvažujete o príchytkách pre vás alebo vaše dieťa, porozprávajte sa so svojím zubným lekárom a uistite sa, či je Invisalign pre vás voľbou. Nikto nebude vedieť, že ste narovnávali zuby, zuby a ďasná budú dlhodobo zdravšie, pretože budú schopné správne vyčistiť a zistíte, že ste si istý, ako aj vaše dieťa.

stomatologicke potreby

Interproximálna redukcia pomôcok pre ortodontistov 15.08.2019
Veľké jazerá plavby - ako o výlet na schooner? 15.08.2019
Informácie, ktoré musíte vedieť o bolestiach zubov 15.08.2019
Informácie o laserovej bielenie zubov, ktoré vám pomôžu získať jasnejší úsmev a biele zuby 15.08.2019
Zažite Dubaj 15.08.2019
Ako získať biele zuby po 20 minútach 15.08.2019
Kontrola automobilov 15.08.2019
Lacná neinvazívna kozmetická stomatológia 15.08.2019
Dostali ste sa spustili? Alebo sa chystáte spustiť? 15.08.2019
Invisalign - moderná liečba pre krivé zuby 15.08.2019
Sviatky a festivaly 15.08.2019
Nebezpečenstvo ohňostroje na pláži St Pete typické pre rastúci ohňostroj 15.08.2019
Ako získať biele zuby - poradenstvo pre vás 15.08.2019
Okamžité bielenie zubov vám poskytne výrazné bielenie 15.08.2019
Ako si vybrať, ktoré LED žiarovky sú pre vás najlepšie 15.08.2019
Späť do školy a späť do športu 15.08.2019
Najlepšie miesta na svete na návštevu 15.08.2019
Váš sprievodca nákupom dokonalého zubného lekára 15.08.2019
Ako si vybrať správne LED pásy? 15.08.2019
Invisalign - jasná alternatíva k kovovým ramenám 15.08.2019