LED žiarovky Ktoré sú lepšie? Vyhradené LED lode alebo DIY LED osvetlenie?

LED žiarovky

Ktoré sú lepšie? Vyhradené LED lode alebo DIY LED osvetlenie?

Boaters sú vynaliezavý a pracovitý skupina. S vysokými nákladmi na vlastnenie a prevádzkovanie námornej lode musia byť. Okrem bežnej údržby plavidlá strávia veľa času vlastnými modernizáciami a úpravami, vo väčšine prípadov v snahe zlepšiť účinnosť, trvanlivosť a bezpečnosť svojich plavidiel. Najmä pokiaľ ide o riadenie sily, boaters nájdu najrôznejšie zaujímavé spôsoby, ako znížiť využitie ampérov a využiť čo najviac energie, ktorú produkujú na palube. Či už ide o prispôsobenie pozemného solárneho poľa námornému využitiu, alebo vyňatie čriev z LED svetelného chodidla na vytvorenie provizórneho kotvového svetla, plavidlá zvyčajne nájdu spôsob, ak niečo vyzerá možné. Hoci tento druh tvorivosti a inovácie viedol k mnohým zaujímavým a efektívnym výsledkom, niekedy je dobré ukázať, či úsilie naozaj stojí za to. V prípade adaptácie LED na vaše plavidlo to môže byť obzvlášť pravdivé.

Asi pred desiatimi rokmi, keď LED diódy naozaj začali získavať pozornosť kvôli novým dizajnom, ktorý dokázal poskytnúť lepšie ako skromný svetelný výkon, vodáci začali spozorovať, ako efektívne LED diódy produkujú svetlo. Na lodi, najmä v menších plavidlách s obmedzenými kapacitami na led ziarovky výrobu a skladovanie energie, môže byť riadenie spotreby elektrickej energie veľkou záležitosťou a osvetlenie príliš často končí ako obeť kompromisov a prídelov. Na lodi nesúcej iba 600 alebo tak dlhšie hodiny úsilia na úschovu energie, posledná vec, ktorú chcete robiť, je spustenie množstva rozperných svietidiel na niekoľko hodín a môžete celkom dobre zabudnúť na osvetlenie celej kabíny počas celej noci. To je, ak vám nevadí, že by ste opakovane používali hlučný a palivový generátor. Vzhľadom k tomu, že existujú ďalšie zariadenia, ako sú rádiá, stereos, radary, živé studne,led ziarovka

Aj keď je dávkovanie v poriadku a efektívne, veľa zábradlí a pohodlia pri používaní vašich palubných systémov osvetlenia je spôsob, akým boli určené. Premýšľajte o tom, že by manžel mohol byť šťastnejší, ak by mohol tráviť čas pod palubami, ktorý by na niekoľko hodín dosiahol dobrú knihu pod svetlo dobre osvetlenej kabíny, alebo radšej by skúsil čítať svetlo sviečky alebo lacného svietidla ? Toto je vec, ktorá viedla mnoho vodákov, aby zvážili modernizáciu svojich palubných systémov osvetlenia. Keďže možnosti zlepšenia palubného osvetlenia sú obmedzené, zavedenie LED sa stalo veľmi populárnym vďaka svojej vysokej účinnosti a dlhej životnosti. Typické svetlo halogénovej kabíny, ktoré ťahá asi 25 wattov a 2,5 ampér, produkuje približne 425 svetelných lúmenov, zatiaľ čo svetelný diód LED približne 8 wattov, ktorý vytiahne menej ako zosilňovač, môže produkovať to isté množstvo svetla. Je zrejmé, že LED má významnú výhodu v oddelení účinnosti.

Keď LED diódy prvýkrát zaznamenali boaters, dostupné svetelné lode na trhu s LED diódami boli medzi nimi len veľmi málo. S niekoľkými možnosťami, boaters začal experimentovať s retrofitting LED na svoje existujúce príslušenstvo. Hoci to bol dobrý nápad, unikátne charakteristiky LED diód a ich stále mierne nízkej spotreby energie a kvality svetla z neho robili hit alebo miss prospekt. Boaterovia našli svetlo z diód LED, ktoré boli príliš studené vzhľadom, nedostatočne distribuované a výstupy pod ich očakávaniami. Zhoršujúce sa záležitosti, citlivosť na napätie LED znamenala, že bolo často potrebné pridať rezistory do elektrického zapojenia, aby sa zabránilo napätiu a kolísaniu napätia v dôsledku predčasného zlyhania a slabého výkonu. Posledným problémom, s ktorými sa stretli botičky s týmito vlastnými krokmi, bolo, že sa do nich zapojili smerové charakteristiky LED diód a základný dizajn svietidiel, s ktorými sa pokúsili ich dodatočne prispôsobiť. Na rozdiel od žiaroviek, ktoré vyžarujú svetlo po celom svojom povrchu, LED diódy vytvárajú svetlo nad vrcholom ich povrchu, čo vedie k oveľa väčšiemu šíreniu lúča. Zariadenia určené pre žiarovky len neboli efektívne pri distribúcii svetla z LED diód, čo viedlo k tomu, že svietidlá, ktoré zatiaľ pomerne jasné, nerozšírili svetlo veľmi ďaleko alebo rovnomerne.

inter-led.sk Tieto skoré problémy so sami urobte LED konverziu mali veľa čo do činenia so skorými chudobnými impresiami, ktoré tvorili LED diódy. To bolo neskôr, keď výrobcovia osvetlenia lodí začali vyrábať prípravky navrhnuté špeciálne s LED, že technológia naozaj začala brať medzi boaters. Svietidlá LED, ktoré sa teraz vyrábajú, majú vyspelú technológiu LED, LED diódy produkujú oveľa lepšiu kvalitu svetla a oveľa vyšší výkon. Tieto svietidlá LED dokážu produkovať svetelný výkon, ktorý vizuálne vyzerá "teplejšie" ako žiarovka a výstup sa zvýšil až na úroveň, v ktorej LED diódy sú až o 50% efektívnejšie ako pred desiatimi rokmi. Ešte lepšie, teraz sú k dispozícii vyhradené LED svetlá, ktoré sú navrhnuté tak, aby zohľadňovali smerovú charakteristiku LED,

Pravdepodobne najlepšou výhodou, ktorú led žiarovka je možné dosiahnuť pomocou špeciálnych LED svetiel, je jednoduchosť inštalácie. Zatiaľ čo pred tým, ako ste sa museli svojim žeravcom musieť drôtiť, spájkovať a upravovať svoje staré žiarovky, aby boli LED diódy vybavené, tieto nové svietidlá sú priamou náhradou starých žiaroviek, ktoré vyžadujú iba oveľa viac, ako pripojiť ich káble a zaistiť ich pomocou skrutiek. Zatiaľ čo úplne nové LED diódy môžu skutočne stáť viac, než si sami prispôsobiť, úspora času, trvanlivosť, spoľahlivosť a zvýšený výkon, naozaj viac než vykompenzovať jednoduché úspory jednorazových výdavkov. Doplňte, že vynikajúca účinnosť a dlhá životnosť LED zníži vaše náklady na pohonné hmoty a údržbu a zároveň zvýši celkový rad vášho člna.

Ohňostroj Téma životného prostredia olympijských hier v Riu s farbami, krivkami a chladom 25.09.2019
Bielenie zubov doma Lacné a bezpečné zubné postupy a implantáty - kde ich získať? 25.09.2019
LED žiarovky Ktoré sú lepšie? Vyhradené LED lode alebo DIY LED osvetlenie? 25.09.2019
Pyrotechnika Rôzne veľkonočné tradície po celom svete 25.09.2019
Nebezpečenstvo ohňostroje na pláži St Pete typické pre rastúci ohňostroj 22.09.2019
Veľké jazerá plavby - ako o výlet na schooner? 15.08.2019
Informácie, ktoré musíte vedieť o bolestiach zubov 15.08.2019
Interproximálna redukcia pomôcok pre ortodontistov 15.08.2019
Kontrola automobilov 15.08.2019
Dostali ste sa spustili? Alebo sa chystáte spustiť? 15.08.2019
Lacná neinvazívna kozmetická stomatológia 15.08.2019
Zažite Dubaj 15.08.2019
Informácie o laserovej bielenie zubov, ktoré vám pomôžu získať jasnejší úsmev a biele zuby 15.08.2019
Ako získať biele zuby po 20 minútach 15.08.2019
Ako získať biele zuby - poradenstvo pre vás 15.08.2019
Sviatky a festivaly 15.08.2019
Okamžité bielenie zubov vám poskytne výrazné bielenie 15.08.2019
Invisalign - moderná liečba pre krivé zuby 15.08.2019
Ako si vybrať správne LED pásy? 15.08.2019
Invisalign - jasná alternatíva k kovovým ramenám 15.08.2019